Nabídka:

Hlavní stránka
Účastnické vizitky
Pamětní medaile

Ke stažení (PDF):

Pozvánka na 29. ročník
Mapa silničních tras
Popis silničních tras
Mapa horských tras
Popis horských tras
Popis delších horských tras


© 2017 Ing. Jiří Langr

Názory, připomínky a náměty od účastníků Řetůvského pedálu

Sem budeme umísťovat vaše příspěvky zaslané na náš e-mail, časem vytvoříme automatizovanou diskuzi.


Lubomír Javůrek, 19.6.2017

Děkuji. Luboš


Maruška a Josef z Holic, 19.6.2017

Vážení přátelé a pořadatelé, děkujeme za nádhernou sobotu, pěknou trasu, v cíli setkání s přáteli, výborné jídlo a posezení v přátelském prostředí. Těšíme se na příští ročník.


Jana Černá, 19.6.2017

Děkujeme, bylo to jako vždy moc krásné projetí, posezení i najedení. :-D


Libor Kovář z České Třebové, 19.6.2017

Dobré ráno pane Langr,
děkuji za vyčerpávajíc info "jak to skutečně bylo" a jsem potěšen, že jsem tuto informaci dostal. Jsem rád, že jsem se mohl tohoto ročníku zúčastnit v mém případě již po 13. Počasí sice trochu zlobilo, ale dovedu si představit i horší varianty, no a dostavili se ti, co to tady mají rádi, rodinnou atmosféru, příjemné prostředí a co bych rád vyzdvihl, úžasná kuchyně. To nemají nikde!!!
Červená značka z Andrláku zmizela - to jsem si v sobotu též všiml, zůstalo tam pouze značení od Českotřebovského cyklomaratonu, včetně výstrahy před nebezpečným sjezdem.
Děkuji za krásnou akci, mnoho sil do dalších ročníků přeje
Libor Kovář z České Třebové


Michal Kudlík, 25.6.2009

Myslím, že především za účastníky je třeba vám všem, kteří se podílíte na uspořádání a bezchybné organizaci, poděkovat, že věnujete svůj čas uspořádání tohoto cyklistického podniku, který mimo utužování vlastní fyzické kondice slouží také k potkávání cyklistických kamarádů a známých. Letos jsem se zúčastnil již pojedenácté, termín bývá dobrý, protože až na vyjímky bývá poměrně slušné počasí, letos dokonce odpoledne na křižovatce rozkvetly hluchavky. Doufám, že pro všechny účastníky bez následků.


Jirka Langr, 25.6.2009

Jenom poznámku k "hluchavkám"... Jak se později ukázalo, panika byla zbytečná. Asistenci Policie si objednali pořadatelé přehlídky dechových hudeb, kteří se obávali dopravního kolapsu na naší křižovatce. Celá dezinformace vznikla asi takto:

Jeden můj kamarád se o své plánované účasti na ŘP zmínil před svým známým - policistou, který se mu svěřil, že mají naplánovaný výjezd do Řetůvky. A aby jej trochu potrápil, zatajil pravý důvod výjezdu a namísto něj uvedl, že bude akce zaměřena proti alkoholu u cyklistů.

Pevně věřím, že jste se všichni s touto hrozbou nějak vypořádali. Doufám, že pro nás sportovní cyklisty platí, že s alkoholem za řidítky kola to nijak nepřeháníme a neohrožujeme tímto ani sebe ani jiné účastníky silničního provozu.